Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

     

       Türkiye’de özel teşebbüs olarak kurulu en büyük kapasiteye sahip olan ve üç ayrı bölgede üretim yapan aynı zamanda gururla ifade ettiğimiz “İlk Özel Sektör Küp Şeker Üretimini” gerçekleştiren firmamız; Servis, kalite ve müşteri memnuniyetine endeksli çalışmaları hedef almıştır.

      Firmamız, ürünlerini paslanmaz çelik metallerden oluşan teknolojik donanımlara sahip makine grubu ile el değmeden hijyenik ortamda üretmektedir. Küp şeker üretimi için beyazlık derecesi yüksek, kristalize oranı en uygun olan hammadde seçilerek tedarik edilir. Fabrikamızda oluşturduğumuz laboratuarda uzman kadromuz tarafından kontrol edildikten sonra küp şeker üretim süreci başlar. Gramaj kontrolü her kutu için ayrı otomatik ağırlık kontrol sistemiyle yapılmaktadır. Ambalaj malzemeleri gıda kodeksine uygun seçilerek tedarik edilmektedir.

     Baskı işlemleri fabrikalarımız bünyesinde bulunan matbaa tesislerimizde yapılmaktadır. Kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılarak üretilmiş ambalaj malzemeleri tedarik edilmektedir. Çalışan elemanlarımıza, kalite ve hijyen şartlarına tam riayet için devamlı eğitim verilmekte ve uygulamanın devamlılığı sağlanmaktadır.

     Kalite ve güvenilirlik politikamızın sürdürülebilirliği ve devamlılığını sağlamak için firmamız, Devlet Şeker Fabrikaları ve Üniversite işbirliğine büyük önem vermektedir. Kristal, küp ve buna bağlı gıda alanında gelişmeler sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Kalite için yapılan her şey tüketicilerimizin sağlıklı beslenmesi, kültürümüzden gelen çay ve kahve tüketicilerimizin damak tadının devamlılığını sağlamak için gayretlerimizi itina ile vermekteyiz.