Hakkımızda

 

 

                              

                 2000 yılında Malatya’da kuruldu. Üretiminde kullandığı modern teknolojisi ile şeker grupları içerisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, yüksek kalitede ürünler üretmektir.
                Şeker üretiminde bölgesinde geniş bir pazarlama ağına sahip, üstün hizmet üretim kalitesi sunan güçlü bir kadroya sahiptir. Akter Şekerim Küp Şeker) üretimin gerektirdiği standartlarda gıda güvenliğinin ve iş sağlığı güvenliğinin önemine istinaden ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi, ISO 22000 (HACCP) gıda güvenliği yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmektedir.
               

                Akter GRUP Ltd. Şti. (şekerim küp şeker) son yıllarda organize sanayi bölgesinde yapmış olduğu, 13.500 m  açık, 3000 m  kapalı alan hizmet binası ve son teknoloji ile donatılmış modern tesislerinde hijyenik şartlara uygun ve doğaya dost bir biçimde üretimini sürdürmektedir.

                Yeni yatırımlarıyla meyve aromalı çocuk şekerleri, lokum çeşitleri üretimine   ve  başlamış olup,müşterilerine  kullanım  alanları  ile  ilgili  destek  ve  satış  sonrası  hizmet  sunmaktadır. Üretim  ,   sorumluluk  ve çaba isteyen ciddi bir iştir. Pazarda varlığını hissettirmek ise her zaman süreklilik ve en iyisini yapmakla mümkündür.  İlkemiz;  bir  işi yaparken önce sevmek, sonra başarmak, memnuniyet ve kazanç sağlamaktır.