TSO BAŞKANI SN; H. HÜSEYİN ERKOÇ ZİYARETİ

ZİYARETTEKİ BAŞLICA KONULAR.
  • 2260 kez okundu
  • Tarih: 05 Haziran 2014

 DEĞERLİ ÜYELERİMİZ,YÖN.KRL.BAŞKANIMIZ SN.BURHAN LÜLECİ VE YÖN. KRL. HEYETİ İLE TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANIMIZ SN. H.HÜSEYİN ERKOÇ ZİYARET EDİLEREK 2.ORGANİZENİN  GÜNCEL VE GÜNDEMDE OLAN SORUNLARI GÖRÜŞÜLEREK  İSTİŞARE EDİLMİŞ OLUP, AYRICA SAYIN BAŞKANIMIZA SICAK BİR  İLGİ İLE KARŞILAMALARI  VE KONULARA DUYARLILIKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

      ZİYARETTE  İSTİŞARE EDİLEN KONULAR,

 

   

1-      2.OSB.NİN MÜTEŞEBBİS HEYETE SEÇİLEN ARKADAŞLARIMIZIN GÖREVLENDİRİLMELERİNİN VE YETKİLERİNİN VERİLMESİNİN AKİBETİ KONUSUNDA TEMENNİLERİMİZ İLETİLMİŞ OLUP , BU KONUDA SN. BAŞKANIMIZIN DUYARLIĞI TESBİT EDİLMİŞ VE SÜRECİN HIZLANDIRILMASI ÖNEMLE VURGULANMIŞTIR.

2-        2.OSİAD’IN BİR HİZMET BİNASINA  KAVUŞTURULMASI İÇİN YER TESBİTİ VEYA BİR   MEKANIN TESBİT EDİLMESİ KONUSU İSTİŞARE EDİLMİŞTİR.                                                                                                                                                                                                                                              

3-        2.OSB’NİN ORTAK GÜVENLİĞİ, İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞ SAĞLIĞI ‘HİZMETLERİNİN ORTAK ALINMASI İÇİN.2.OSİAD ‘ IN İÇİNDE OLDUĞU BİR HİZMET OLUŞUMU VE HİZMET ALIMI SAĞLANMASI KONUSUNDA İSTİŞARE YAPILMIŞTIR.

4-         ELEKTİRİK VE DOĞAL GAZ BORCU OLAN MÜTEŞEBBİLERİN ,GENEL BİR MAĞDURİYETE SEBEB OLMAMASI İÇİN ,BORCU OLANLARIN ELEKTİRİK VE DOĞAL GAZLARININ KESİLMESİ.

 

5-           2.OSB’NİN ÖNEMLE İHTİYACI OLAN SOSYAL TESİSLERİN RESTORAN,BANKA,PTT,ÇAY OCAĞI,FIRIN.MARKET,BERBER V.B. GİBİ TESİSLERİN OLUŞTURULMASI İÇİN TEMENNİLER SUNULMUŞ VE İSTİŞARELER YAPILMIŞTIR.       SAYGILARIMIZLA,       

 

                                                                                                                                                                                                                                 2OSİAD BAŞKANI BURHAN LÜLECİ