SEMERKAND BAŞKANI VE HEYETİNİN ZİYARETİ

Semerkand Malatya Vakfı Başkanı Ali BİRGİN, Başkan Yardımcısı Özkan ÜSTÜNEL ve Semerkand Tanıtım Sorumlusu Melik BİRGİN ile Beraber II. OSİAD (2.Organize Sanayi İş Adamları Derneği) Başkanı Burhan LÜLECİ 'yi AKTER Şekerleme Firmasında Makamında Ziyaret Etti..
  • 2540 kez okundu
  • Tarih: 26 Nisan 2014

SEMERKAND MALATYA VAKFI II. OSİAD 'I ZİYARET ETTİ..

Semerkand Malatya Vakfı Başkanı Ali BİRGİN, Başkan Yardımcısı Özkan ÜSTÜNEL ve Semerkand Tanıtım Sorumlusu Melik BİRGİN ile Beraber II. OSİAD (2.Organize Sanayi İş Adamları Derneği) Başkanı Burhan LÜLECİ 'yi AKTER Şekerleme Firmasında Makamında Ziyaret Etti..

Semerkand Malatya Vakıf Başkanı Ali BİRGİN; " Hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmet ile ilgili olarak tüketiciye bilgi vermek, ürüne, markaya, işletmeye karşı tüketicilerde olumlu bir eğilim oluşturmayı sağlamaktır. Toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine paralel olarak tüketicinin bilgi ihtiyacı ve bu bilginin mümkün olan en kısa süre içerisinde elde edilmesi gittikçe önem kazanmaktadır. Reklam da tüketicinin hızlı ve ucuz bir biçimde bilgi edinme ihtiyacını karşılayarak ona hizmet etmektedir."

II. OSİAD (2.Organize Sanayi İş Adamları Derneği) Başkanı Burhan LÜLECİ; " Ticari hayatımızın başlangıcından itibaren hep farklı çözümler üretmeyi, sağlıklı, kaliteli ve ürünlerimizin en kullanışlı olanını ortaya çıkarmayı kendimize misyon olarak seçtik. Ürün hizmet anlayışımız her zaman daha fazla kalite oldu. İşimize yönelik bilgi ve istatistiki veriler bizim için daima önemliydi. Bunlar gelişimimizin başlıca kaynağını oluşturdu. Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden ticaret ahlakımızla sanayici iş adamlarımızla beraber ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” Şeklinde açıklamalarda bulundu.