DÜNYA ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİĞİ

DÜNYA ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA SEMİNER DÜZENLENMİŞTİR.
  • 2109 kez okundu
  • Tarih: 10 Haziran 2014

     2.Organize Sanayici ve İŞ Adamları Derneği Genel Sekreterliği tarafından organize edilen Çevre Haftası etkinliği dolayısıyla ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından yapılan seminer 4Haziran Çarşamba günü 2.OSB müteşebbislerinden ALİMA SU ÜRÜNLERİ ev sahipliğinde gerçekleşmiş bulunmakta.

   Sanayicilerimizi ilgilendiren ve denetleme sonucu cezai müeyyidesi olan –Çevresel Etki Değerlendirme –İzin ve Lisanslar –Atık Yönetimi; konulu bilgilendirme semineri sonunda katılımcı soruların ve sorunlarının birebir cevap bulmasıyla seminer amacına ulaşmıştır. ÇED İzin ve Denetleme Şube Müdürü Sayın İbrahim Karaca başkanlığında semineri gerçekleştiren eğitmenlerimize ve ev sahipliğinden ötürü Alima Su Ürünleri’ne 2.OSİAD olarak teşekkürlerimizi arz ederiz.

     Kapanış konuşmasını gerçekleştiren 2.OSİAD Başkanımız Burhan Lüleci bu gibi eğitimlerin Resmi Kurumlar,Üniversiteler ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde sürekli yapılacağını belirtmiştir.

      Seminer içeriği ile ilgili soru ya da sorunlarınızı 2.OSİAD Genel Sekreteri Abdullah Boran’a iletebilirsiniz (0530 325 55 59)