Başkan'dan 2014 Yerel Seçim sonuç değerlendirmesi.

VATANIMIZA VE MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN
  • 2096 kez okundu
  • Tarih: 01 Şubat 2014

 Millet iradesinin tecelli ettiği; ülkemiz açısından dönüm noktası niteliği taşıyan, bir seçimi daha geride bırakmış bulunmaktayız.

     Türk Demokrasi tarihinde bir ilkin gerçekleştiği  %90’ın üzerinde katılımla, demokratik bir ortamda yapılmış olan 30 Mart yerel seçim sonuçlarının Ülkemiz için hayırlı olmasını dileriz.

    Gerilimli bir seçim sürecinin ardından demokrasi yeniden tecelli etmiş ve artık seçim gündeminden uzaklaşmamız ve Türkiye’nin geleceğini; istikrar ve üretimden beslenen güçlü bir ekonomiyi, konuşmamız gerekmektedir. TÜİK tarafından Türkiye’nin 2013 yılında % 4 büyüdüğünün açıklanması, bizlere ekonominin istikrardan beslendiği gerçeğini yeniden hatırlatmıştır.

     İş dünyası olarak, bu büyüme rakamlarının daha sağlam temeller üzerinde yükselmesi için, ülkenin içinde bulunduğu siyasi gerilimden bir an önce kurtulmasını, ekonominin yeniden gündemin başına çekilmesini, yatırımlara hızla devam edilmesini arzu etmekteyiz.

     Malatya 2. Organize Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak bizler ekonomik ve siyasi istikrarın devam etmesini ve Türkiye’nin hedeflerine hızla ulaşmasını sağlayacak Millet iradesi ile kazanılan bu başarılı tablonun ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini diliyor, huzur ve istikrarın temin edilmesi ile asıl hedefimiz olan ekonomik büyümeye odaklanılmasını temenni ediyoruz.

                                                                                                                                                      

                                                                                                                         2.OSİAD YÖN.KUR.BŞK.

                                                                                                                                Burhan LÜLECİ